Obchodujte USD/ILS
Nakupujte nebo prodávejte CFD s oceňovanou aplikací Plus5001
USD/ILS
₪2.99742
0.32%
% kupuje
Info
Americké dolary/ Izraelský šekel Yahoo! Finance
Rozpětí
0,0019
Rozpětí (%)
0.06%
Celonoční financování - Nákup
-0.00926%
Celonoční financování - Prodej
-0.00855%
Počáteční marže
5.00%
Udržovací marže
2.50%
Pákový efekt
1:20
Vyprší denně
Ne
Cena nástroje USD/ILS stoupá
Cena nástroje USD/ILS se zvýšila o %0,70 za posledních 24 hodin a o %0,82 za posledních 7 dní. Co bude dál?Jak začít
Otevřete si účet
Zaregistrujte se, proveďte ověření a vklad
Vyzkoušejte neomezenou demoverzi
Naučte se obchodování bez rizika
Začněte obchodovat
Vyzkoušejte si svou strategii naostro
Proč Plus500?
33+ milionů
Registrovaných zákazníků
Hodnocení Trustpilot
19K hodnocení
FXEmpire
Nejlepší makléř v EU
2025
FAQ
Aktuální cena USD/ILS je 2.99743.
Dnešní cenové rozpětí je mezi 2.9870 a 3.00023.
Cena USD/ILS se dnes změnila o 0.32%.
USD/ILS má 90% kupujících a 10% prodávajících.